Kozmetik (Renkli) Lensler

Hypnose Yıllık Renkli Lensler

Hypnose Yıllık Renkli Lens

Hypnose Yıllık Renkli Lens
Hypnose lensler sağlık bakanlığı onaylı güvenilir lenslerdir. Renkli lens piyasasına yeni adım atmış olan bu lensler yakın zamanda isminden büyük bir övgü ve memnuniyetle bahsettirmiştir. Şuan sadece yıllık renkli lens olan hypnose lenslerin  3 aylık olarak piyasaya gelmesi beklenmektedir.

Bir çok renk seçeneği olan hypnose renkli lenslerde renk seçenekleri;

Renk seçenekleri görselde ki gibidir.

Sindirella Gray: Gri ağırlıklı Mavi, Yeşil duruşuyla sindirella rengimiz, göz taban rengine göre, buz mavisi ve yeşil durabilen, damarsız (haresiz), yenilikçi boyama teknolojisi ile kendi gözünüz kadar doğal bir rengimizdir. Numaralı olabilmektedir.
Lolita Gray: Damarsız (Haresiz) ışığa göre Gri Mavi – Gri Yeşile dönen haresiz olduğu için yandan ombe görüntüsü yaratmayan, orta kısmı (pupil boşluğu) dar, haresiz ve inanılmaz doğal duran lensimiz, natural (doğal) geçişleriyle büyülemeyi sevenler için tasarlanmıştır. Numaralı olabilmektedir.
Lolita Blue: Çok doğal buz mavi göz sevenler için idealdir. Numaralı olabilmektedir.
Lolita Green: Açık buz yeşil renk göz sevenler için tasarlanmıştır. Numaralı olabilmektedir.
Miranda Blue: Miranda Serisi lenslerimiz 14.50 Dia değeriyle gözünüzü olduğundan biraz daha iri ve çekici hale getirerek daha büyüleyici gözlere sahip olmanız için tasarlanmıştır. İri Mavi gözlere sahip olmak isteyenlerin tercihi. Numaralı olabilmektedir.
Miranda Gray: Miranda Serisi lenslerimiz 14.50 Dia değeriyle gözünüzü olduğundan biraz daha iri ve çekici hale getirerek daha büyüleyici gözlere sahip olmanız için tasarlanmıştır. İri Gri gözlere sahip olmak isteyenlerin tercihi. Sadece numarasız olarak vardır.
Miranda Brown: Miranda Serisi lenslerimiz 14.50 Dia değeriyle gözünüzü olduğundan biraz daha iri ve çekici hale getirerek daha büyüleyici gözlere sahip olmanız için tasarlanmıştır. İri Kahverengi gözlere sahip olmak isteyenlerin tercihi. Sadece numarasız olarak vardır.
Graphite: Orta kısmı Yeşil boyanmış, lensin merkezinden dışarı doğru kendine özel renk geçişi ile Yeşilden Maviye dönen bu rengimiz diğer tüm renkler gibi çok doğal ve konforludur. Numaralı olabilmektedir.
Cloud Blue: Doğal bulut Mavisi rengimiz duru berrak bir mavidir. Numaralı olabilmektedir.
Amber: Bu rengimizde iddialıyız dünyanın en doğal renkli lensidir. Damarsız (haresiz) nokta boyama teknolojisi ile kimse gözünüzde renkli lens olduğunu anlayamaz, Koyu Ela renk duruşu sağlar. Hazel renge göre biraz daha sarı tondadır. Numaralı olabilmektedir.
Tugba: Gözünüzü iri doğal bir Ela, Yeşil yapabilen Tuğba rengimiz damarsız (haresiz) nokta boyama teknolojisi ile hem doğal hem güzel bir renk geçişi sağlar. Numaralı olabilmektedir.
Adriana: Adriana rengimiz ince doğal haresi ile gözünüzü hem büyük hemde çekici gösteriyor. Doğal gözünüz simsiyah olsa bile Gri Mavi bir renge dönüşen gözleriniz ile çevrenizi büyüleyin. Numaralı olabilmektedir.
Star Blue: Haresiz üretilene bu lensimiz koyu renk gözlerde Lacivert Mavi, açık renk gözlerde Turquaz mavi renge dönüşmektedir. Gözünüzün koyuluğuna göre koyulaşan mavi tonu ilgi çekecektir. Numaralı olabilmektedir.
Azul: Deniz Mavisi azul rengimiz ince olmasına rağmen en koyu gözlerde bile masmavi duran büyüleyici bir rengimizdir. Sadece numarasız olarak vardır.
Ombre: Ela Bal rengi duruşuyla göz taban rengine göre çok az Yeşil durabilen haresiz dünyanın yeni trend iris boyama teknolojisi ile kendi göznüz kadar doğal duran bir rengimizdir. Numaralı olabilmektedir.
Dream Green: En koyu gözlerde bile Zümrüt Yeşili durabilen bu rengimiz, damarsız nokta boyama teknolojisi ve doğal duruşu ile Yeşil Renk sevenler için mükemmel bir tercihtir. Numaralı olabilmektedir.
Hazel: Bu rengimizde iddialıyız dünyanın en doğal renkli lensidir. Damarsız (haresiz) nokta boyama teknolojisi ile kimse gözünüzde renkli lens olduğunu anlayamaz, Koyu Ela renk duruşu sağlar. Numaralı olabilmektedir.
Natural Green: Ela Yağ Yeşili doğal görünümlü göz sevenler için idealdir. Numaralı olabilmektedir.
Natural Blue: Çok oğal Koyu Mavi renk göz sevenler için idealdir. Numaralı olabilmektedir.
Sea Blue: Haresiz üretilmiş, koyu renk gözlerde Lacivert Mavi, açık renk gözlerde Turquaz Mavi renk göz sevenler için idealdir. Numaralı olabilmektedir.
Venüs Gray: Su yeşili berrak venüs gray rengimiz ile büyüleyin. Sadece numarasız olarak vardır.
Katre: Kahve Ela, Bal arası özel bir renktir. Haresiz doğal nokta teknolojisi ile üretilmiştir. Aynı zamanda pupil boşluğu dar olduğu için taban göz renginiz lensin ortasında görünmez. Sadece numarasız olarak vardır.
Ice: Buz mavisi rengindedir, özellikle koyu renk gözlerde bile belirgin değişim sağlar. Buz Mavi Gri renginde duruşuyla büyüleyicidir. Nokta boyama teknolojisi ile üretildiği için damarsız (haresiz) ve doğal bir duruş sağlar. Numaralı olabilmektedir.
Efsane: Özel el boyaması ile Efsane rengimiz içindeki özel çizgiler sayesinde 18 ayrı ton renk barındırır ve gerçek göz gibi durur. Pupil Boşluğu dar olduğu için (gözün orta kısmı) boşluk yaratmaz, yapay bir görüntü olmaz. Gözlerinizde büyülü bakışlar için Numaralı ve Numarasız olarak stoklarımızdadır. Özel Serimizdir.
Hollywood Blue: Özel el boyaması iris lensidir. İsmi gibi iddialı özel 18 ton renk barındıran Hollywood Blue rengimiz Pupil Boşluğu dar olduğu için inanılmaz doğaldır. Özel Serimizdir.
Hollywood Gray: Özel el boyaması iris lensidir. İsmi gibi iddialı özel 18 ton renk barındıran Hollywood Gray rengimiz Pupil Boşluğu dar olduğu için inanılmaz doğaldır. Özel Serimizdir.

Değişim sıklığı: 1 Yıllık
Materyal: 60% Polyhema
Su içeriği: 40%
Çap (Dia) 14.20 mm
Temel Eğri (BC) : 8,60 mm

* Lenslerinizi her gün takıp çıkarmanız gerekmektedir.
* Mutlaka temiz ortamda takıp çıkarınız.
* Her çıkarmada yeni, temiz solüsyon içerisine koyunuz.

Diğer Renkli lenslerimiz için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Canlı Destek
Merhaba. Şenol Optik ile whatsaap'tan iletişime geçmek için sol alt taraftaki butona tıklayın.