Senin İçin Doğru Zeiss Camını Bulalım!

Öncelikle Tercihin Nedir?

Günlük hayatta vaktinin çoğunu nerede geçiriyorsun?

Senin için öncelik nedir?

Senin İçin Doğru Zeiss Camını Bulalım!
Senin Camın ZEISS EnergizeMe!

Senin Camın ZEİSS EnergizeME! Neden mi çünkü Zeiss lens kullanıcılarını da düşündü ve Kontak lens kullanımından sonra gözlerin rahatlaması için üretilmiş ilk gözlük camlarını üretti. Teşekkürler Carl Zeiss! Kontak lens kullanıcılarının gözlerini rahatlatma zamanı geldi! Kontak lens kullanıcıları yine de gözlük kullanmak zorunda kalır ve ZEISS gözlük açısından kontak lens kullanıcılarının tam olarak nelere gereksinim duyduğunu anlamaya çalıştı. Birçoğunun gözlük kullanmaktan hoşlandığını ve kontak lensleri kullandıktan sonra dinlendirici bir çözüm aradıklarını biliyor muydunuz? Kontak lens kullanıcılarının %65'i özellikle okuma, TV seyretme veya tablet için gözlük kullanmaktan hoşlanıyor. Bu durum kontak lens kullanıcılarının gözlük camları açısından daha iyi bir görme çözümü için çoktan hazır olduklarını gösteriyor. Yeni nesil kullanıcıları kontak lensler veya gözlük camları arasında ayrım yapmıyor – ikisini birden istiyorlar. Kontak lens rahatsızlığı uzun saatler boyunca kontak lensleri kullananların hissettiği tahrişi arttırabilir. Ayrıca dijital cihazların yoğun kullanımı modern görme alışkanlıklarımızı etkileyip gözlerin daha çabuk yorulmasına neden olur. Bu durum ayrıca kontak lens kullanıcılarını etkiliyor: odağı yakından uzağa ve tekrar geri değiştirmek ve daha az göz kırparken sabit bir mesafeye dikkatli bakmak sıklıkla gözlere gelen oksijeni azaltır. Kontak lens kullanıcılarıyla yapılan bir çalışmanın sonuçlarını kullanarak ZEISS özellikle kontak lens kullananların görme gereksinimlerini tam olarak karşılamak üzere tasarlanmış yenilikçi ve eşsiz bir gözlük camı çözümü geliştirmiştir: ZEISS EnergizeMe Gözlük Camları. Bunlar standart bir gözlük camından daha fazlasıdır: yeni bir gözlük camı tasarımı, yenilikçi teknoloji ve yüksek kalitede kaplamanın benzersiz birleşimi yorgun gözlerin dinlenmesine yardımcı olurken dijital cihazların oluşturduğu yorgunluğu önler.
Senin Camın Kesinlikle Zeiss DriveSafe!

Günlük kullanım ve daha emniyetli sürüş için bir tek gözlük. 1// Daha güvenli ve rahat sürüş için düşük ışık koşullarında daha iyi görme 2// Karşıdan gelen araçlar veya sokak lambalarından kaynaklanan gece parlamalarında azalma 3// Doğru bir yol, araç kontrol paneli, geri görüş aynası ve yan aynalar görüşü Luminance Design® Bir ZEISS Teknolojisi düşük ışık koşullarındaki göz bebeği büyüklüğünü dikkate almaktadır ZEISS DuraVision DriveSafe kaplaması, algılanan parıltıyı %64'e kadar azaltır ZEISS DriveSafe cam tasarımı %43'e varan daha geniş bir orta mesafe görme alanı sağlayarak araç kontrol paneli ve aynalar arasında daha kolay bir odak değişikliği sunar. Ve daha geniş bir yol görüşü için %14'e varan daha geniş bir uzak mesafe görme alanı sağlar. DriveSafe ile ilgili geniş bilgi için sayfamızda Zeiss Gözlük Camları olan bölümden videoyu izleyebilirsiniz. https://www.senoloptik.com/zeiss-gozluk-camlari-nasadan-gozlugunuze/
Senin Kaplaman ZEISS DuraVision® BlueProtect Olmalı!

ZEISS DuraVision® BlueProtect bu kaynaklar tarafından yayılan mavi-mor ışığın bir kısmını yansıtır, böylece ışığın göze girmesi engellenmiş olur.ZEISS kaplama, yüksek iletim seviyesini 460 nm'nin üstünde tutarken BPI 15'te 380-455 nm (mavi ışık hasarı) arasında iletimi azaltır. Mavi-mor ışığa maruz kalmamız her zaman aynı şekilde olmayabilir. Fakat, her zaman konforlu görmenin keyfine varmalıyız. Mavi-mor ışık her yerdedir, sadece yoğunluğu çok değişkendir. Standart bir LCD bilgisayar ekranı 250 cd/m2lik bir ışık üretirken gün ortasında açık bir hava bundan 32 kez daha aydınlıktır. Direkt güneş ışığı bundan binlerce kez daha aydınlık olabilir. Mavi Işık Zararlarından biride Maküler dejenerasyon riskini arttırır Diğer yandan, maksimum 440 nm'de 460 nm'nin altında mavi-mor ışığa uzun süre maruz kalmanın retinada zaman içerisinde maküler dejenerasyon riskini (‘mavi ışık hasarı’ olarak bilinir) arttırarak fotokimyasal hasar oluşumuna etkisi olabildiğini ileri süren yeterli kanıt mevcuttur. Daha fazla bilgiyi sitemizde Zeiss Camlar bölümünden alabilirsiniz.

Share your Results:

Bu test tahmini profilinize göre seçenekler belirlemektedir. En doğru sonuç için mağazamıza bekliyoruz.

Senin İçin Doğru Zeiss Camını Bulalım!” için 4 yorum

 • 7 Ekim 2019 tarihinde, saat 07:45
  Permalink

  Merhaba. inşaat mühendisiyim. Göz numaram -3.00 özellikle çizim yaparken kullanabileceğim cam konusunda bilgi rica edebilir miyim? Arkadaşımın tavsiyesiyle sizi buldum.

  Yanıtla
  • 4 Aralık 2019 tarihinde, saat 05:52
   Permalink

   Merhabalar iletişim numaranızı bırakmanız halinde sizinle irtibata geçebiliriz. Mesleğiniz dışında günlük aktiviteleriniz Tv, tablet vb aletleri kullanım süreniz gibi bir çok faktör devreye girmektedir. Arkadaşınız ve sizin ilginize çok teşekkür ederiz. 🙂

   Yanıtla
 • 3 Aralık 2019 tarihinde, saat 19:18
  Permalink

  muayene sonucu SAĞ UZAK + 1.0 SOL +1.25
  YAKIN + 3.5 + 3.75
  TEK GÖZLÜK POLARİZE ——- DRİVE Özelliğinde maliyeti ne olur
  Emekli memurum
  teşekkürler irt. gsm-544 438 61 61
  S A M S U N

  Yanıtla
 • 4 Aralık 2019 tarihinde, saat 05:47
  Permalink

  Merhabalar bu konu ile ilgili en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


© 2013-2020 Şenol Optik. Tüm hakları saklıdır.
Open chat
1
Canlı Destek
Merhaba. Şenol Optik ile whatsaap'tan iletişime geçmek için sol alt taraftaki butona tıklayın.