Bilgisayar başında uzun süre geçiriyorum ikisi bir arada olan camlardan hangisini kullanmalıyım?

Soru-CevapCategory: Gözlük CamıBilgisayar başında uzun süre geçiriyorum ikisi bir arada olan camlardan hangisini kullanmalıyım?
Rahim kocabaş asked 2 sene ago

Sayın yetkili, günde en az 7 saat bilgisayara bakmak ve okuma yapmak zorundayım. Bu arada yakın görememe problemim hafif hafif başladı (yaş 43). Aynı zamanda yaz/kış yansıyan ışıktan ve iç ortamdaki yoğun ışıktan rahatsız oluyorum. Geceleride karşıdan gelen araç farlarından yine aynı durum. Zeis\’in tarnsitions camlarını okudum. Sanki vantage bana uygun gibi geldi. Özellikle bilgisayar başındaki gözlüğe ve dış ortamdaki gözlüğe ihtiyacım var. Gözlük sayısını da artırmadan acaba bana tavsiyeniz ne olur. Gözlük camları özellik ve tepki süreleri ile ilgili bilgi/döküman gönderebilirmisiniz. (en basiti bu camlar rüzgarda koyulaşır mı) teşekkür ederim.

1 Answers
Şenol Optik Staff answered 2 sene ago

İyi günler. Öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz.
Sizin ihtiyacınız Progressive Cam (uzak-yakın bir arada) camlar rüzgarda değil zararlı uv aldığı sürece koyulaşır belirli bir koyuluğa gelince durur. Bilgisayar başında yoğun zaman geçiren kişilere genelde mavi kaplama öneriyoruz. Bu konuda yardımcı olabileceğimiz her firmanın farklı ürünleri var birazda fiyat konusunda farklılıklar olduğu için gittiğiniz Optisyen arkadaşa bu bilgileri verirseniz size daha çok yardımcı olabilir.
veya bizi aramanız durumunda daha detaylı yardımcı olabiliriz.

*Soru başlığını başka kullanıcılara yardımcı olması için içeriğe uygun değiştirdik. 🙂

Bu site Grafin Web Tasarım Ajansı tarafından tasarlanmıştır.

Open chat
1
Canlı Destek
Merhaba. Şenol Optik ile whatsaap'tan iletişime geçmek için sol alt taraftaki butona tıklayın.